🚚 Ingyenes házhozszállítás!
Termékkategóriák
Split, mobil klímák
Fűtésre és hűtésre
Álló, fali, mennyezeti
Teljes körű megoldások
Újdonságok
Szolgáltatásaink
Split és multi-split rendszerek
Szervíz, tisztítás, feltöltés
Lakossági és ipari villanyszerelés
Hőszivattyús fűtés
Készleten
CLIVET NATIV 35 oldalfali monosplit klíma szett 3.5kW
CMID007001
240 000 Ft Original price was: 240 000 Ft.224 900 FtCurrent price is: 224 900 Ft.
Ingyenes házhozszállítás regisztrált tagoknak!
Garancia
Szállítás
| Fűtési energiaosztály | A+ |
|---|---|
| Fűtő teljesítmény (kW) | 3.8 kW |
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Hűtő teljesítmény (kW) | 3.5 kW |
| Ajánlott helyiség mérete (m²) | Nappalikhoz (20-30 m²) |
| Telepítési mód | Oldalfali split klíma |
| Beltéri egység mérete | 805x194x285 mm |
| Kültéri egység mérete | 720x270x495 mm |
| Beltéri egység súlya | 7.6 kg |
| Kültéri egység súlya | 23.2 kg |
| Hűtési hőmérséklet-tartomány | -15 ~ 50 °C |
| Fűtési hőmérséklet-tartomány | -15 ~ 30 °C |
| Kompresszor | Inverter |
| Kiemelt tulajdonság | Nagyon alacsony zajszintű működés, Anti-cold air (megakadályozhatja a hideg levegő áramlását), Ultra alacsony környezeti fűtés, Öndiagnosztika funkció, Ventilátor ellenkező irányú forgás, Split / multi kompatibilitás, Automatikus újraindítás, 1W készenléti állapot, Éjszakai program, Nagy hatékonyságú szűrő, Hideg katalitikus szűrő, Öntisztítás, WI-FI vezérelhetőség |
| Hálózati feszültség | 220-240V / 50Hz / 1 fázis |
| Garancia | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. |
A termék sikeresen a kosárba került!