🚚 Ingyenes házhozszállítás!
Termékkategóriák
Split, mobil klímák
Fűtésre és hűtésre
Álló, fali, mennyezeti
Teljes körű megoldások
Újdonságok
Szolgáltatásaink
Split és multi-split rendszerek
Szervíz, tisztítás, feltöltés
Lakossági és ipari villanyszerelés
Hőszivattyús fűtés
Készleten
Gree Comfort Pro mono split klíma szett 7.1 kW
GWH24ACEXF-K6DNA1A
557 590 Ft
Ingyenes házhozszállítás regisztrált tagoknak!
Garancia
Szállítás
| Fűtési energiaosztály | A++ |
|---|---|
| Fűtő teljesítmény (kW) | 7.8 kW |
| Hűtési energiaosztály | A+++ |
| Hűtő teljesítmény (kW) | 7.1 kW |
| Ajánlott helyiség mérete (m²) | Nagyobb helyiségekhez (50-70 m²) |
| Telepítési mód | Oldalfali split klíma |
| Beltéri egység mérete | 1122x329x247 mm |
| Kültéri egység mérete | 955x700x396 mm |
| Beltéri egység súlya | 16.5 kg |
| Kültéri egység súlya | 42.5 kg |
| Hűtési hőmérséklet-tartomány | -15 ~ 50 °C |
| Fűtési hőmérséklet-tartomány | -25 ~ 30 °C |
| Kompresszor | Inverter |
| Kiemelt tulajdonság | Wi-Fi (2.4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Cold plasma szűrő, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Fűtés -15°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Komfort szűrők |
| Hálózati feszültség | 220-240 V / kültéri |
| Garancia | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. |
A termék sikeresen a kosárba került!