🚚 Ingyenes házhozszállítás!
Termékkategóriák
Split, mobil klímák
Fűtésre és hűtésre
Álló, fali, mennyezeti
Teljes körű megoldások
Újdonságok
Szolgáltatásaink
Split és multi-split rendszerek
Szervíz, tisztítás, feltöltés
Lakossági és ipari villanyszerelés
Hőszivattyús fűtés
Készleten
Gree Pulse mono split klíma szett 4.6 kW
GWH18AGD-K6DNA1D
337 500 Ft
Ingyenes házhozszállítás regisztrált tagoknak!
Garancia
Szállítás
| Fűtési energiaosztály | A+ |
|---|---|
| Fűtő teljesítmény (kW) | 5.2 kW |
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Hűtő teljesítmény (kW) | 4.6 kW |
| Ajánlott helyiség mérete (m²) | Normál méretű szobákhoz (30-40 m²) |
| Telepítési mód | Oldalfali split klíma |
| Beltéri egység mérete | 982x311x221 mm |
| Kültéri egység mérete | 732x550x330 mm |
| Beltéri egység súlya | 13.5 kg |
| Kültéri egység súlya | 26.5 kg |
| Hűtési hőmérséklet-tartomány | -15 ~ 43 °C |
| Fűtési hőmérséklet-tartomány | -15 ~ 24 °C |
| Kompresszor | Inverter |
| Kiemelt tulajdonság | Wi-Fi (2.4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Cold plasma szűrő, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Fűtés -15°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető |
| Hálózati feszültség | 220-240 V / kültéri |
| Garancia | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. |
A termék sikeresen a kosárba került!