🚚 Ingyenes házhozszállítás!
Termékkategóriák
Split, mobil klímák
Fűtésre és hűtésre
Álló, fali, mennyezeti
Teljes körű megoldások
Újdonságok
Szolgáltatásaink
Split és multi-split rendszerek
Szervíz, tisztítás, feltöltés
Lakossági és ipari villanyszerelés
Hőszivattyús fűtés
Készleten
Midea Xtreme Save mono split klíma szett 2.6 kW
MG2X-09-SP
218 150 Ft
Ingyenes házhozszállítás regisztrált tagoknak!
Garancia
Szállítás
| Fűtési energiaosztály | A+ |
|---|---|
| Fűtő teljesítmény (kW) | 2.9 kW |
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Hűtő teljesítmény (kW) | 2.6 kW |
| Ajánlott helyiség mérete (m²) | Kis helyiségekhez (10-20 m²) |
| Telepítési mód | Oldalfali split klíma |
| Beltéri egység mérete | 726x291x210 mm |
| Kültéri egység mérete | 720x495x270 mm |
| Beltéri egység súlya | 8 kg |
| Kültéri egység súlya | 23.5 kg |
| Hűtési hőmérséklet-tartomány | -15 ~ 50 °C |
| Fűtési hőmérséklet-tartomány | -20 ~ 24 °C |
| Kompresszor | Inverter Quattro™ |
| Kiemelt tulajdonság | Wi-Fi (2.4 GHz) vezérlés, Gearshift, ECO mód, Turbo fokozat, Temperálás, Friss levegő befúvás, Follow me (követés) funkció, Időzítő, 4 irányú légterelés, Fokozatmentes beltéri ventilátor, Hőmérséklet fél fokonkénti léptetése, Silent (Csendes) mód, Sleep funkció, Ütemezés, I-CLEAN, COLD Catalyst Szűrő |
| Hálózati feszültség | 220-240 V / kültéri |
| Garancia | 5 év teljes körű garancia |
A termék sikeresen a kosárba került!